AS DUKLA PRAHA - TJ BOHEMIANS ČKD PRAHA

1:1 (0:1)

Pátek 04.06.1976, 17:00 hodin • Stadion Juliska - Praha, Dejvice • 1. liga (1975/1976) • 30. kolo

Ú Vokáč Petr   13

• "Klokani" umějí na vojáky zahrát - jejich vedoucí branka byla skoro vlastní! Ve 41. minutě po přihrávce J. Ivančíka Panenka vystřelil a Dvořák změnil let míče do Viktorovy branky. Nehoda měl šanci vyrovnat hned po vhazování, ale nakonec museli domácí na Julisce na bod čekat až do 80. minuty. Hráči Bohemians hráli bezstarostně a snad proto se jim vše dařilo, naopak na útočnících Dukly byla zejména před brankou znát křečovitost. Panenka je v dobré formě a akce dokázal pohotově zakončovat: v 74. minutě měl na kopačkách druhý gól - první střelu Viktor vyrazil, opakovaná šla do břevna. Vojáci bojovali, měli více ze hry i lepší útok zásluhou Nehody a Vízka, ale mušku nechali v šatně.