Chronologický seznam trenérů Bohemians

Trupl V. (1909-?), Benda Emanuel (1919-1925), Bohata Ota (1925-1926), Cimera Robert (1929-1932), Perner Antonín (1933-1934), Meduna Karel (1934-1935), Kuchynka Josef (1940), Ženíšek Ladislav (1940-1942), Meduna Karel (1942), Ženíšek Ladislav (1942-1944), Lanhaus Antonín (1944-1953), Kuchynka Josef (1954), Rubáš Jiří (1954-1963), Jíra Václav (1963), Rubáš Jiří (1964), Kupsa Miloslav (1965), Pařízek Josef (1965), Rubáš Jiří (1966-1968), Pluskal Svatopluk (1968-1970), Mádr M. (1970-1971), Žďárský Jiří a Vojáček O. (1972), Musil Bohumil (1972-1977), Pospíchal Tomáš (7/1977), Zadina Josef (8-11/1978), Pospíchal Tomáš (11/1978), Zadina Josef a Ledecký Ladislav (1-3/1979), Pospíchal Tomáš (4/1979-4/1981), Zadina Josef (4/1981), Pospíchal Tomáš (4/1981-7/1982), Zadina Josef (8/1982-9/1982), Pospíchal Tomáš (9/1982-11/1982), Zadina Josef (11/1982-12/1982), Pospíchal Tomáš (1/1983-4/1983), Zadina Josef (4/1983-5/1983), Pospíchal Tomáš (5/1983-6/1983), Rubáš Jiří (7/1983-10/1983), Kopecký Ivan (10/1983), Pospíchal Tomáš (10/1983-3/1986), Jelínek Michal (3/1986), Pospíchal Tomáš (3/1986-5/1987), Jelínek Michal (5/1987-6/1987), Uhrin Dušan (7/1987-6/1988), Zadina Josef (7/1988-12/1988), Ledecký Ladislav (1989-1990), Hloušek Josef (1991-1992), Hruška Zdeněk (1992), Adamec Jozef (1992), Lopata Jiří (1992-1993), Packert Petr (1993-1994), Buzek Mário a Hruška Zdeněk (1994), Buzek Mário (1994), Barát František (1994-1995), Lacina Dalibor (1995), Bouška Svatopluk (1995), Lacina Dalibor (1995), Hruška Zdeněk (1995), Hloušek Josef (1995-1996), Beznoska Miloš a Panenka Antonín (1996), Borovička Vladimír (1996), Petržela Vlastimil (1996-2002), Borovička Vladimír (2002), Uhrin Dušan ml. (2002-2003), Hruška Zdeněk (2003), Uhrin Dušan ml. (2004), Hruška Vladimír (2004), Busta Zbyněk (2005-2007), Hradecký Václav (2007-2008), Zach Michal (2008), Hoftych Pavel (2008-2011), Medynský Pavel (2011-2012), Weber Jozef (3/2012-3/2014), Klusáček Luděk (3/2014-6/2014), Pivarník Roman (6/2014-5/2016), Miroslav Koubek (6/2016-4/2017), Martin Hašek (4/2017-)

Detailní statistika trenérů 1. ligy (od roku 1976)

Příjmení a jméno Datum narození Období (od-do) Zápasů Výher  Remíz Proher
Adamec Jozef 26.2.1942 1992 11 5 2 4
Barát František 25.7.1950 1994-1995 16 3 3 10
Beznoska Miloš 8.7.1959 1996-1997 1     1
Borovička Vladimír 25.3.1954 1996-1997, 2002 11 2   9
Bouška Svatopluk 29.4.1947 1994-1995 8 1 2 5
Buzek Mário 28.3.1944 1994 16 3 5 8
Hašek Martin 11.10.1969 5.4.2017- 24 7 8 9
Hloušek Josef 30.5.1950 1991-1992, 1996-1997 41 12 10 19
Hoftych Pavel* 9.5.1967 1.6.2008  - 28.5.2011 59 19 17 23
Hradecký Václav** 27.9.1948 2007-2008 24 3 9 12
Hruška Zdeněk 25.7.1954 1992, 1993-1994 2 1 1  
Jelínek Michal 17.10.1949 1985-1987 9 2 4 3
Klusáček Luděk 9.2.1967 10.3.2014 - 31.5.2014 11 4 4 3
Kopecký Ivan 25.1.1946 1983 1 1    
Koubek Miroslav 1.9.1951 1.6.2016 - 4.4.2017 22 5 6 11
Lacina Dalibor   1994-1995 6 2   4
Ledecký Ladislav 2.4.1930 1978-1979, 1988-1991 65 26 13 26
Lopata Jiří 21.12.1936  1992-1993 16 2 5 9
Medynský Pavel 28.10.1964 9.6.2011 - 5.3.2012 19 5 4 10
Musil Bohumil 10.5.1922 1976-1977 30 8 13 9
Packert Petr 22.2.1943 1993-1994 28 8 6 14
Panenka Antonín 2.12.1948 1996-1997 1     1
Petržela Vlastimil 20.7.1953 1996-1997, 1999-2002 105 34 31 39
Pivarník Roman 17.2.1967 5.6.2014-26.5.2016 60 18 21 21
Pospíchal Tomáš 26.6.1936 1977-1987 252 123 64 65
Uhrin Dušan 5.2.1943 1987-1988 30 13 3 14
Uhrin Dušan, ml. 11.10.1967 2002-2003 26 5 9 11
Weber Jozef 25.12.1970 7.3.2012 - 10.3.2014 30 4 7 19
Zadina Josef 16.12.1942 1978-1989 45 20 8 17
Zach Michal 21.3.1969 10.4.2008 - 1.6.2008 6 2 2 2

* - v sezóně 2009/2010 nezapočítáno utkání s FC Střížkov (kontumace).

** - spolutrénoval se Zbyňkem Bustou, který neměl v tomto období prvoligovou trenérskou licenci.